Tatil.com

Tatil.com İndirim kuponu

Tatil.com İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Tatil.com Hakkında

Tatilin Adresi

Tatil.com, Türkiye’nin ilk defa online olarak hizmet veren tur operatörüdür. Hemen hemen dünyanın her yerine turlar düzenleyen ve müşterileri için en iyi fiyat garantisi ve özel ödeme seçenekleriyle güvenilir bir tatil imkanı sunan platform  250.000’e yakın otelde rezervasyon imkanı sağlıyor.

Tatil.com, Türk Hava Yolları, Pegasus, Onur Air, Atlasjet, Austrian, Alitalia, Air France ve KLM’in de olduğu 750’den fazla IATA üyesi şirketin uçak biletlerini satma yetkisine sahipuluslararası bir kuruluştur. 200.000’in üzerindeki aktif üyesiyle online tur operatörlüğünde liderdir.  1998 yılında kurulan MetGlobal Group bünyesinde yer alan Tatil.comuluslararası başarısının yanı sıra, Türkiye’de 1000’den fazla otel ile karşılıklı yaptığımız anlaşmalar neticesinde en iyi fiyat garantisiyle anında rezervasyon imkanı sunuyor. Tatil.com’a girip otellerin yer müsaitliklerini görüntüleyebilir, kolaylıkla rezervasyonunuzu tamamladıktan sonra konaklama belgenizi alabilir ve oteller ile ilgili videoları, resimleri, detayları ve otel yorumlarını konaklamak istediğiniz otelin sayfasında inceleyebilirsiniz.

Avrupa, Amerika, Karayipler, Uzakdoğu, Avustralya, Yeni Zelanda ve daha bir çoğunu her sabah yeni bir limanda uyanarak görebileceğiniz, 5 yıldızlı gemilerle masmavi bir tatil olanağı da dahil, yurt dışı, yurt içi ve Kıbrıs için düzenlenen otel, uçak, transfer ve şehir turlarının da içinde olduğu tur paketleri ile tatilinize istediğiniz detayı ekleyebilirsiniz.

En geniş ürün seçeneğini, en doğru bilgiyi ve en uygun ödeme koşullarını istiyorsanız tek yapmanız gereken Tatil.com’u tıklamak ve keyfinize bakmak.

 

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir