Tatil Sepeti

Tatil Sepeti İndirim Kuponu

Tatil Sepeti İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Tatil Sepeti Hakkında

Güvenilir Tatilin Adresi: tatilsepeti.com

10 yıllık bir geçmişe sahip olan Tatilsepeti, kurulduğu günden bu yana milyonlarca kişiye tatil fırsatı sunmuş olan bir turizm portalıdır. Deneyimli ve profesyonel ekibiyle yılın 365 günü hizmet veren Tatilsepeti.com, birbirinden avantajlı promosyonlar ve müşterilerine sunduğu özel kampanyalarla rahat ve güvenilir tatilin tercih edilen adresidir.

Tatilsepeti, her geçen gün kendini yenileyen, %100 misafir memnuniyeti anlayışıyla hizmet veren, lider ve güvenilir bir turizm markasıdır. Her zaman tatilin önemini bilen ve müşterilerinin iyi bir tatil geçirmesi için çok çalışan bir portaldır. Tatilsepeti, kurumsal yapısı ve profesyonel çalışan kadrosuyla güvenilir ve detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz, bünyesinde bulunan tüm tesisler ve ürünler için size uygun fiyatlar, avantajlı ödeme seçenekleri ve güvenilir hizmet sunmayı hedefler.Tatilsepeti, her zaman tüketicinin tarafında yer alan ve kişiye özel hizmetlerle misafirlerinin memnuniyetini her şeyden öne koyan bir markadır.

Tatilsepeti’nin üye firmaları Agave Tur,Costa Cruise, DLT Tour, Coral Turizm, Expedia, Fest Travel, Golden Bay Tour, Jolly Tur, Karavan turizm, Kappa Tur, MSC Cruises, Orange Cruise, Peninsula Tours, Pronto Tour, Setur, Touristica , Tuareg Tours , Tura Turizm ve VIP Turizm’dir. Tüm bu firmalar aracılığıyla çalışan tatilsepeti. Sizin için en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor.Yurtiçi otellerini, yurtdışı otellerini, yurtiçi turlarını, yurtdışı turlarını, kruvaziyer turlarını, yurtiçi uçak biletlerini ve yurtdışı uçak biletlerini Tatilsepeti’nden alarak avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

15 farklı tur acentesinden yüzlerce turizm tesisi, dünyanın en büyük online tur operatörü Expedia aracılığıyla Türkiye’den ve dünyadan binlerce farklı otel bulabilme avantajı, yardıma ihtiyacınız olduğu anda profesyonel destek ve binlerce tatil seçeneği arasından sizin için en doğru tatile kolayca ulaşabilmek için tatilsepeti.com’a gelin.

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir