Tefal

Tefal İndirim Kuponu

Tefal İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Tefal Hakkında

1956 yılında, PTFE (teflon) malzemesinin mucidi Marc Gregoire tarafından kurulan Tefal, dünyada yapışmaz tava ve tencere sektörünün öncüsüdür. Bu köklü firma kurulduğu günden bugüne değin sürekli gelişerek müşterileri için en kaliteli ürünleri piyasaya sürmüştür.

Yemekleri düzgün pişmemesi ve yapışmaması tencereler ve tavalarda eskiden karşılaşılan en büyük sorunlardan biriydi. Ayrıca, tencereler paslanabiliyor ve hızla eskiye biliyordu. Teflon’un bulunuşu ve Tefal tarafından bunun bir ürüne dönüştürülüşü sayesinde bugün bu sorunlar geride kaldı.

Tefal Shop, Türkiye genelinde 150’yi aşkın mağazası ile perakende dünyasına taşıyan ve bünyesinde Tefal, Rowenta, Moulinex, Lagostina ve Krups markalarını bulunduran, küçük ev aletleri sektör lideri perakende markasıdır. Tefal Shop, Türkiye’de Groupe SEB İstanbul tarafından temsil ediliyor. Groupe SEB İstanbul, uyguladığı başarılı pazarlama ve satış politikalarıyla çok kısa sürede küçük elektrikli ev aletleri pazarında Türkiye’nin bir numaralı markası halini almış gözüküyor. Dünyada başka bir örneği olmayan Tefal Shop’ları açarak sektörün perakendecilik alanında da büyük atılım yapmasını sağlıyor.

Tek bir tıkla binlerce farklı çeşit; renk ve boyutta Tefal ürünlerine online olarak ulaşabildiğiniz Tefal Shop promosyonlar, indirimler ve kişiye özel fırsatlarla göz dolduruyor. Tefal’in ayrıcalıklar dünyasına üye olduğunuz andan itibaren fırsatlar sizi bekliyor. Yeniliklerden ilk siz habedar olduğunuz gibi  sürpriz çekilişlerden de yarar sağlayabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini sürekli en üst seviyede tutan Tefal ailesi, kaliteli ürünlerini müşteriye kısa sürede ulaştırmak adına durmadan çalışıyor. Türkiye’nin önde gelen kargo firmalarıyla çalışarak ürünleri en kısa sürede sahiplerine ulaştırıyor.

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir