Teknosa

Teknosa İndirim Kuponu

Teknosa İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Teknosa Hakkında

Sabancı Holding, Türkiye’de uzun bir dönemden itibaren varlığını sürdüren ve günümüzde de hala faal olarak çalışmalarına devam eden önemli şirketlerimizdendir. Sakıp Sabancı gibi önemli bir şahsiyetin kurulumunu gerçekleştirdiği bu yapının bugünlere gelmesinde katkısı çok büyük olmuştur.

Şirketin tarihine bakacak olursak, dönemler itibarı ile çok önemli eşikleri geçtiklerini görmüş oluruz. Türkiye’nin siyasal yapısı ile şirketin gelişmesi her zaman için paralel doğrultular olmuştur. Bu noktada bir ülkenin içinde bulunduğu durumun, bu yerdeki işletmelerin durumlarının nasıl etki ettiğini biraz da şaşırarak görebiliriz. Örneğin, Türkiye’de seksenli yıllara gelinene kadar büyük çapta çalışmalarını sürdüren Sabancı gibi gruplar, çalışmalarını daha çok kamu kurumları ile sürdürmüşlerdir. Gerek ülke içinden gerek ülke dışından yapılan kamu işleri her ne kadar belli karları sağlıyor olsalar da buralardaki bürokratik engeller, profesyonelleşme süreci içerisinde işletmelerin sıkıntılar yaşamasına neden oluyordu. Nitekim seksenli yıllara gelindiğinde ekonomide serbestleşme hamlesi ile yurt dışına açılmak çok daha mümkün oldu ve işletmeler çalışmalarını çok daha özgür bir biçimde icra etmeye başladılar.

Seksenden sonra çok daha hızlı bir şekilde gelişmeye başlayan Sabancı Holding, doksanlı yıllara gelindiğinde TeknoSa’nın kurulumunu gerçekleştirdi. Teknoloji anlamında akla gelebilecek her türlü ürünün son tüketiciye ulaştırılmasının sağlandığı bu platform, diğer teknoloji marketlerinden ayrılan önemli bir yönü, fiyatta sunduğu uygunluktur.

Teknoloji her ne kadar gen olarak insanlar tarafından edinilmek istenen değerler arasında olsa da ürünlerin pahalı olması bunlara sadece belli bir kesimin sahip olmasına yol açıyordu. Gençlik yıllarında simit satarak geçimini sağlayan bir kişi olan Sakıp Sabancı, işletmesinde bu olguyu ortadan kaldırmak için yapılabilecek her türlü hamleyi yapmış… Bu kapsamda platformdan alacağını, Lcd televizyonlardan şarj aletlerine, laptoplardan elektrik süpürgelerine kadar hemen her ürün kalemindeki fiyatların özel olarak incelenerek minimal seviyelere çekildiğini söylemeliyiz.

İnsanların TeknoSa üzerinden alışveriş yapmasında etkili olan en önemli unsurlardan olan fiyat, daha uzun yıllar bu platformun ayakta kalmasını sağlayacak ve onu daha önemli yerlere getirecek gibi gözüküyor!

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir