Tisho

Tisho İndirim Kuponu

Tisho İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Tisho Hakkında

Tisho.com’dan Çılgın T-Shirt Tasarımları

Tisho.com Türkiye’nin ilk kişiye özel hediye ve tişört tasarlama sitesidir. Tişört, kapşonlu, kupa ve iphone kapağı gibi yüzlerce ürünü dilediğiniz gibi tasarlayabileceğiniz sitede sevdiklerinize unutamayacağınız hediyeler verebilirsiniz.  En uygun fiyata çılgın fikirler Tisho’da… Üstelik oturduğunuz yerden para da kazanabilirsiniz…

Tisho.com’u neden tercih etmeliyiz?

Tişörtler günlük hayatta en sık kullanılan ürünlerdendir. Genel olarak tişörtlerin üzerindeki yazılar ya da baskılar hemen dikkat çeker. Yani bir tişört ile istediğiniz mesajı kolaylıkla verebilirsiniz. İşte Tisho.com’da tam bu noktada size istediğiniz ürünü kendinizin tasarlamanıza imkan veriyor.  Üstelikeğer tasarımcıysanız, Tisho.com’da ücretsiz Dükkan Açabilir ve tasarımlarınızı binlerce kişinin beğenisine de sunabilirsiniz. Tasarımlarınız satıldığında Tisho.com güvencesindedir. Siz oturduğunuz yerden tasarımlarınıza devam edebilir ve komisyon kazanırsınız

  • Tisho’nun kullandığı baskı tekniği şuan Dünya’daki en iyi baskı teknolojisi olan “Breathing Print” yani Nefes Alabilen Baskı teknolojisidir. Baskılarınız yıkama sonrasına dahi dayanıklıdır. Çatlaklar oluşmaz. Üstelik bu baskı yöntemi hem sizin hem de çocuklarınızın sağlığı için doğa dostudur.
  • Tisho’nun kumaşları tamamen sınıf Penye Kumaş kullanılarak üretilmektedir. Bu kumaş şu anda kullanılan en kaliteli pamuktan imal edilen iplik kullanılarak yapılır. Tişörtleriniz yüksek sıcaklıkta yıkansa dahi kendiniz salmaz.
  • Tisho’nun kullandığı kalıplar sayesinde (Basic ile Fit kalıp) tişörtler vücudunuza tam oturur ve rahatsızlık vermez.
  • Tisho’nun tüm çalışanları işinde uzman ve özverilidir. Tüm baskı işlemleri bu deneyimli ekip tarafından kitabına uygun olarak gerçekleştirilir.

 

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir