Vestel

Vestel İndirim Kuponu

Vestel İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Vestel Hakkında

Türkiye Vestelleniyor

Vestel yalnızca bir Türk markası değil, bugün üretim kapasitesi ve ihraç ürünleriyle birlikte tam anlamıyla bir dünya markasıdır. Tüm dünyaya tüketici elektroniği, beyaz eşya ve bilgi teknolojileri alanlarında geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet veren Vestel, bugün Türkiye’nin en bilinen ve itibar sahibi 10 markası arasında yer alıyor.

Çalışmalarını bir dünya şirketi olma vizyonuyla devam ettiren şirket, dünya üzerine yayılmış olan 8 Ar-Ge merkeziyle dünyanın en gelişmiş teknolojilerini üretmeye devam ediyor; Vestel ürünleri 150’nin üzerinde ülkeye gönderiliyor. Tüm bu kalite ve güvenin verdiği güçle hareket eden Vestel her daim müşterileri için en iyisini amaçlıyor.

1 milyon metrekare büyüklüğündeki Vestelcity, Avrupa’nın tek alan üzerinde kurulu en büyük kompleksi olmanın yanında, 76 binin üzerinde günlük üretim kapasitesiyle de sektöründe liderdir. Üstelik Vestel’in bu muazzam boyutardaki kompleksi ve markanın gücü belgesellere dahi konu olmuştur.  Daha önce Ferrari, Jack Daniel’s, Coca-Cola gibi markaların yer aldığı National Geographic’in Mega Fabrikalar belgesel serisine giren ilk ve tek Türk markası Vestel’dir.

Vestel yakın bir zamanda Alman ekolünün hâkim olduğu ülkelerde yaygın olan Graetz markasının ardından, Telefunken’in de isim hakkını satın alarak İspanya, İtalya ve Portekiz pazarlarına üretim ve satış yapmak için anlaşma imzalamıştır. 2011 yılında ise beyaz eşyada Avrupalı dört büyük marka Elektra, Servis, New Pol ve Atlantic’i satın alarak üretimlerini bu markalar üzerinde yoğunlaşmıştır.

Bugün www.vestel.com.tr adresine girerek Vestel’in ayrıcalıklarından yararlanabilir ve ürünlerin hem karşılaştırmalarına bakabilir hem de özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz gibi siparişlerinizi oluşturabileceğiniz sitede uygun fiyat imkanlarından ve taksit seçeneklerinden de rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

 

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir