Yalı Spor

Yalı Spor

Yalı Spor İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Yalı Spor Hakkında

Spor Alışverişi Yalispor.com.tr’de Yapılır

Yalı Spor 1989 yılında İzmir’in Karşıyaka ilçesinde kurulmuştur. Bugün birçok mağaza ile yoluna devam eden şirket, spor perakendeciliğinde mağazalarında gerçekleştirdiği  birebir hizmetin yanı sıra internet üzerinden satışla dünya markalarını ayağınıza getiriyor. Yalı Spor bugün spor ayakkabıdan tekstile, spor alışverişe dair her şeyi bulabileceğiniz Türkiye’nin lider spor alışveriş sitesi olarak hizmet veriyor. 60’ın üzerinde mağaza, online alışveriş sitesi ile adidas, Nike, Puma, Reebok gibi spor markalarının ürünlerini uygun fiyata bulabileceğiniz sitede birbirinden uygun promosyonlar ve indirimlerden de yararlanabiliyorsunuz.

Yalı Spor kurulduğu günden bu yana büyüyen ve güçlenen bir firma. Gücünü ise müşteri odaklı çalışma parolası, deneyimli ve işinde uzman ekibi ve kaliteli markalarla işbirliğinden alıyor. Şu an İzmir başta olmak üzere Aydın, Afyon, Nevşehir, Tekirdağ, Manisa, Denizli, Muğla, Eskişehir, Kütahya, Uşak, Bodrum, Fethiye, Marmaris ve Kuşadası’nın yanı sıra İstanbul’da da mağazaları bulunuyor.

Yalı Spor üzerinden yaptığınız alışverişlerde %2 parapuan kazanabildiğiniz gibi, aynı zamanda 99 TL üzeri alışverişlerinizde de ücretsiz kargo imkanından yararlanabiliyorsunuz. İster kadın, ister erkek olsun hemen herkese uygun bir ürün Yalı Spor’da.

Yılda yaklaşık 8 milyon kişi tarafından ziyaret edilen online mağazada Nike, adidas, Puma, Reebok, New Balance, Converse, Sperry, Levi’s, Skechers, Onitsuka Tiger, Lacoste, Tommy Hilfiger, Vans, Superga, Asics, FILA , The North Face , Salomon , New Era ve Merrell  gibi dünyadaki lider spor giyim markaları bulunuyor.

 

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir