Yargıcı

Yargıcı İndirim Kuponu

Yargıcı İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Yargıcı Hakkında

Yargıcı:Kalite ve Şıklık

Yargıcı deyince hemen hemen herkesin aklına ilk gelecek olan “şıklık” ve” kalite”dir. Bugün, modern ve şehirli kadının vazgeçilmezi haline gelen Yargıcı markasının temeli, bundan 40 sene önce atılmış ve o gün, Yargıcı kardeşlerin açtığı küçük mağaza bugün Türkiye’nin tercih edilen en kaliteli markalarından birine dönüşmüştür.

Türkiye’de hazır giyim sektörünün yeni yeni oluşmaya başladığı o günlerde, Avrupa’da büyük beğeni toplasa da Türkiye’de “sıra dışı” kabul edilen pastel renklerdeki erkek ürünleri  üretmeye başlayan Yargıcı’nın farklı çizgisi, kadın müşterilerin de kısa sürede ilgisini çekmiş ve kısa süre sonra da Yargıcı mağazalarında ilk kez kadın koleksiyonu sunulmaya başlanmıştır. 2000’li yıllarından başından itibaren de yalnızca kadın koleksiyonları tasarlanıp satışa sunulmaktadır.

Rahatlığı, şıklığı ve sadeliği ön plana çıkararak hem ofiste hem de hayatın her alanında kullanabilecek tasarımlarıyla bugün sadık bir müşteri kitlesine sahip olan Yargıcı, ürün yelpazesine dekorasyon, ev aksesuarları ve “Waterworks” adı altında bir kozmetik koleksiyonunu da ekleyerek  müşterisini her sezon şaşırtmayı başaran bir marka haline gelmiştir.Yargıcı, bir giyim firması olmanın ötesinde, müşterileri için “yaşam tarzı” konseptiyle hareket eden bir şirkettir.

Yargıcı’nın işini seven, profesyonel, dinamik ve genç ekibi gece gündüz müşterilerinin memnuniyeti için çalışmaktadır. Müşteri odaklı satış politikasını her daim en ön planda tutan mağaza, ürünlerini shop.yargici online platformundan aynı kalitede sunmaktadır.

Yargıcı indirim kuponları nasıl kullanılır ?

Yargıcı İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir