Yeşil Kundura

Yeşil Kundura İndirim Kuponu

Yeşil Kundura İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Yeşil Kundura Hakkında

Ayakkabının ustası: Yeşil Kundura

Türkiye’de 50 yıldan fazla bir süredir hizmet veren, ayakkabı denilince akla ilk gelen markalardan biridir Yeşil Kundura.  Yılların tecrübesine birçok ilki de sığdıran marka, bu süre içinde değerlerinden, kaliteden ve özenden hiçbir zaman ödün vermeden ilerlemiş, müşterileri için her zaman en iyisini düşünmüştür.

Yeşil Kundura’nın yıllar içerisinde edindiği tecrübe, müşterilerine binlerce farklı ürün seçeneği sunuyor. Bu geniş ürün yelpazesinde ise kadın,erkek ve çocuklar için ayakkabıları, botları ve çizmeleri farklı boy,renk ve ebatlarda bulabiliyorsunuz. Ayrıca, ayak sağlığınıza ve anatominize ayrıcalık tanıyan, özel teknolojiyle imal edilmiş ayakkabılar da ürünleri arasında yer alıyor.

Yeşil Kundura, günlük kullanım için her zaman döneminin moda çizgisine sahip olmuş ve bunun için her zaman öncü adımlar atmıştır.Üretimden dağıtımına kadar sektörün her alanında adından ilklerle söz ettirmeyi başaran bir marka olmayı amaçlayan kuruluş, gelişen teknolojiyi ve dünyadaki üretim değişikliklerini anında uygulayabilme başarısını göstererek bugün itibarıyla online olarak da hizmet vermeye başlamış.

Portföyüne Cat, Wolverine, Harley Davidson, Merrell, Dr. Martens, Geox ve Sebago gibi dünya markalarının lisansörlüğünü, temsilciliğini ve satışını da ekleyen Yeşil Kundura, bu konumuyla dünyaya Türk ayakkabı sektörünü tanıtan önemli bir misyona da sahip olmuştur.

Bir tıkla gireceğiniz yesil.com.tr’deki alışverişlerinizde yüksek güvenlik standartları ile koruma altına alınırsınız. Yeşil Kundura gibi köklü ve eski marka olmak, her zaman büyük sorumluluklar yükler. Bu sorumluluğun bilincinde hareket eden Yeşil Kundura, müşterilerinden aldığı cesaretle her zaman ilkleri denemeye devam etmek için gece gündüz çalışıyor.

 

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir