YKM

YKM İndirim Kuponu

YKM İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

YKM Hakkında

Bugün internetten satış alanında ve mağazacılıkta en bilinen ve hemen hemen herkes tarafından tercih edilen bir markadır YKM. Türkiye’nin ilk çok katlı mağazası olarak kurulmuş olan YKM, pek çok sosyal, kültürel, ekonomik değişime tanıklık etmiş ve perakende sektörünün günümüzdeki gelişmesine katkıda bulunmuştur. İlk taksit sistemi, ilk mağaza kartı, ilk SAP uygulaması, ilk chip’li kredi kartı, ilk online mağaza YKM’nin hayatımıza getirdikleridir.

60 yıldan fazladır kendini sürekli yenileyerek bu günlere gelen YKM, müşterileriyle yakın ilişki kurarak genel kitlesini 35 yaş altındaki gençlere indirmeyi başarmıştır.  YKM’de kadın erkek ve çocuk giyiminden kozmetik ve kişisel bakım ürünlerine, iletişim ve teknoloji ürünlerinden, elektrikli ev aletleri ve ev dekorasyonuna kadar bir ailenin ihtiyaç duyduğu tüm ürünler tüketicinin beğenisine sunuluyor. YKM, ayrıca, uluslararası Department Store (Katlı Mağazacılık) organizasyonu olan IADS’ın (International Association of Department Stores) Türkiye’yi temsil eden tek üyesidir.

YKM, mağazacılıkta yakaladığı özgün konseptli anlayışını online satış pazarında da gerçekleştirerek tüm tüketicilerin mutlaka ziyaret ettiği bir adres haline gelmiş durumda. Açılmış olduğu günden itibaren geniş ürün ve marka seçeneği ile tüketicilerine en fazla alternatifi sunarak online platformu en iyi kullanan markalardan biri.  YKM, müşterilerinin satın aldıkları ürünleri biran önce kullanabilmeleri amacıyla, Türkiye’nin önde gelen taşıyıcı firmaları ile işbirliği yaparak en iyi hizmeti sunuyor.

YKM’nin en iyi markaların en iyi ürünlerini en uygun fiyata sunan satış stratejisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve ürünlerini en kısa sürede alıcılarına ulaştırmayı hedefleyen anlayışıyla onlie satışın da bir numarısı olarak görülüyor.

YKM İndirim kuponları nasıl kullanılır ?

Sitemizdeki indirim kodlarından herhangi birini kopyalayıp alışveriş sepetindeki ilgili yere yapıştırınız.

YKM İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir