Zizigo

Zizigo İndirim Kuponu

Zizigo İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Zizigo Hakkında

Kaliteli, Şık ve Uygun Alışveriş: Zizigo

Online alışverişin lider markalarından olan Markafoni’nin önderliğinde kurulan Zizigo, kurulduğu günden bugüne kadar geçen kısa zaman diliminde, bünyesindeki  binlerce ayakkabı, yüzlerce çanta ve aksesuarla müşterilerinin gönlünde taht kurmayı başarmış gözüküyor. Zizigo’nun sektöre giriş parolası ise Türkiye’nin en büyük online ayakkabı mağazası olmak. Ve bunu da mağazalarda dahi olmayan en yeni trend markaları bünyesinde tutarak başarmayı amaçlıyor.

Yerli yabancı yüzlerce markanın binlerce yeni sezon modelini, tek bir kulvardan satışa sunan Zizigo, binlerce farklı ürünü farklı ebat ve renklerde sunuyor. 14 gün iade garantisi, Birkaç iş günü içinde kargo hizmetleri de sunan Zizigo’da 100 TL üzerindeki alışverişlerde ücret ödemiyorsunuz.  Türkiye sınırları dahilinde yapılan alışverişlerinizde boyut, kilo, adet sınırlaması olmadan kargonuz ücretsiz olarak adresinize gönderiliyor. Ayrıca kargolar da sigortalı.

www.zizigo.com adresine girip kolayca üye olduktan sonra, ister kategorilerden isterseniz de arama motorundan istediğiniz ürünü arayabilir ve bir tıkla detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Ürününüzün boyutunu ve rengini belirledikten sonra ürününüzü sepete atıp alışverişe devam edebilir ya da direkt olarak satın alabilirsiniz. Uygun taksit ve ödeme seçeneklerinin olduğu Zizigo’yla ürününüz kısa süre içerisinden kapınıza kadar gelir. Zizigo bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanır. SSL teknolojisi, internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde şahsi bilgilerinizi şifreleyerek güvence altına alan bir uygulamadır.

Bir tıkla dünyaya ulaşmak için zizigo.com’a gelin. Bir tık yeter.

 

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir